Druhy výuky a výcviku, které provádíme

Výukou a výcvikem žadatelů o řidičská oprávnění se aktivně zabýváme již 30 let. Praktický výcvik provádí team zkušených učitelů. Jsme jedinou autoškolou na okrese Teplice, která používá při výcviku skupiny "B" trenažér. Pro ty, kteří v automobilu za volantem dosud neseděli, je trenažér výbornou učební pomůckou, kde se lze základní ovládání vozidla naučit bez rizika jakéhokoliv poškození vozidla a bez zbytečných stresů.

B 18 let Opravňuje k řízení motorových vozidel, traktorů a souprav vozidel, pokud maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení. Je možno vléci přívěs, jehož max. přípust. hmotnost nepřevyšuje 750 kg
B+E 18 let Opravňuje k řízení jízdních souprav k ŘP skupiny B, kde maximální přípustná hmotnost přívěsu převyšuje 750 kg, při dodržení souvisejících předpisů.
C 21 let Opravňuje k řízení motorových vozidel, jejichž přípustná hmotnost je vyšší než 3 500 kg, přívěs do 750 kg.
C+E 21 let Opravňuje k řízení jízdních souprav k ŘP skupiny C, kde max. přípustná hmotnost přívěsu převyšuje 750 kg, při dodržení souvisejících předpisů.

 

Výuka a výcvik k získání řidičského oprávnění pro skupiny B, B s omezením na automatickou převodovku, B+E, C, C+E, včetně provádění kondičních jízd a zajištění provedení zkoušek z odborné způsobilosti pro ty, kteří žádají o vrácení odňatých řidičských oprávnění. Vstupní a opakovaná školení řidičů v rozsahu skupin C, C+E podle zákona č. 247/2000 Sb. a pravidelná školení řidičů referentů podle ZP a zákona č. 111/1994 Sb.

 
©2007 J. M. POST